Азаров: "Закупівельні ціни на українське молоко будуть підвищені"

Кабінет міністрів України підвищить закупівельні ціни на українське молоко. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу у Сумах, передає прес-служба Кабміну.

"Ми сьогодні обговорювали тему підвищення закупівельних цін на молоко. Ми обов'язково цю проблему вирішимо, і нижній ідентифікативний поріг цін на молоко буде піднятий", - зазначив Азаров.

За його словами, уряд розробить механізми, які сприятимуть об'єднанню селян у виробничі та обслуговуючі кооперативи, які займатимуться, зокрема, контролем якості молока, доставкою його на молококомбінати.

За результатами І півріччя 2012 р. експорт молочної продукції з України в вартісному вираженні скоротився на 78,9 млн дол., або на 29% порівняно з аналогічним періодом 2011 р.

На думку експертів Європейської бізнес асоціації, державне цінове регулювання всієї молочної продукції в Україні загрожує падінням обсягу продажів молочної продукції та збільшенням роздрібних цін на неї.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся