Азаров: Україна підпише із Сербією угоду щодо запровадження зони вільної торгівлі

НовиниЕкономіка    04.11.2011 - 14:24

Українсько-сербська міжурядова комісія підпише угоду про запровадження зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Сербією. Таке сподівання висловив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає прес-служба Кабміну України.
"Я принциповий прихильник вільної торгівлі, я підтримую максимальне створення зон вільної торгівлі, і тому Україна ні для кого не буде перешкодою для вступу до СОТ", - зазначив Микола Азаров. При цьому він додав, що Україна зокрема не перешкоджатиме вступу Сербії до СОТ.
Крім того, прем'єр-міністр України підкреслив, що Україна готова працювати над значним збільшенням рівня двостороннього товарообігу, бо обсяг товарообігу у 300 млн дол. не відповідає потенціалу двосторонньої співпраці. Він вважає, що зараз є всі підстави для його збільшення. Перспективною галуззю для співпраці Микола Азаров назвав фармацевтику.
Також Азаров запропонував створити двосторонні ділові ради, які б проводили бізнес-форуми для активізації взаємних контактів.
У свою чергу, прем'єр-міністр Сербії Мірко Цветковіч вітає відновлення роботи міжурядової українсько-сербської комісії. Він зазначив, що пріоритетними галузями співпраці є агропромисловий комплекс, енергетика, хімічна та легка промисловості, машинобудування, металургія.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top