ru ua

Азаров сьогодні вирушить до Нідерландів підписувати операційну угоду з Shell

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні вирушить до Нідерландів підписувати операційну угоду з Shell. Про це стало відомо вчора під час засідання уряду.

"У п'ятницю в Нідерландах буде підписана з Shell операційне угоду, яка дасть старт практичній роботі цієї корпорації з розвідки і видобутку вуглеводнів в Україні", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання уряду.

Як повідомляють в прес-службі уряду, Азаров сьогодні зустрінеться з міністром зовнішньої торгівлі та розвитку співпраці Нідерландів Ліліан Плоумен. У їхній присутності буде підписано меморандум про взаєморозуміння між Міністерством доходів і зборів України та Податковою і митною адміністрацією Нідерландів.

Голова уряду також зустрінеться з виконавчим директором з питань міжнародної розвідки та видобування концерну Royal Dutch Shell Ендрю Брауном. Під час цієї зустрічі планується підписання двосторонніх документів.

У другій половині дня Азаров зустрінеться з прем'єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте і головним виконавчим директором компанії Royal Philips Electronics Ар'яном де Йонгсте. Запланована також зустріч із керівництвом компанії Damen Shipyards Group.

Крім того, прем'єр-міністр України дасть інтерв'ю нідерландській інформаційній агенції ANP.

У п'ятницю, 13 вересня, Азаров проведе зустріч із керівництвом компаній агропромислового сектору Королівства Нідерланди та дасть інтерв'ю кореспондентові нідерландської радіостанції.

Вечері у п'ятницю він повернеться до Києва.