Азаров вважає за необхідне збільшення дотацій в АПК в 10 разів

Середа 15 січня 2014 10:23

Україна має збільшити дотації сільськогосподарських виробників в 10 разів, щоб українська сільгосппродукція могла конкурувати з сільгоспвиробниками Європи. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи сьогодні засідання Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Існує асиметричність в обсягах державної підтримки сільського господарства між країнами ЄС та Україною. Дотації сільгоспвиробникам в Євросоюзі на порядок, тобто приблизно в 10 разів, більші. Так, субсидії на 1 га складають для країн ЄС до 316 євро на га в Польщі чи до 200 євро на гектар в Румунії. А в середньому - більше 300-400 євро. Це означає, що кошти, які фактично йдуть на здешевлення продукції українського АПК, щоб українська продукція конкурувала з європейською, треба дотаційно збільшувати приблизно в 10 разів", - заявив Азаров.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся