Азаров привітав громадян України з Днем Незалежності

НовиниПолітика    24.08.2011 - 10:23

Прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав громадян України з Днем Незалежності України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Дорогі співвітчизники! Щиро вітаю народ України з великим національним святом - ювілеєм Незалежності України! 20 років тому, на межі тисячоліть, наш народ зробив визначальний поворот у своїй історії, став господарем своєї землі, творцем незалежної держави і зайняв своє природне, віками омріяне місце у світовій спільноті суверенних держав. Народ України взяв на себе всю повноту відповідальності за своє майбутнє. І хоча не відразу літопис нашої незалежності почав наповнюватися свідченнями перемог, ми здобули можливість власноруч будувати свою долю і повірили у власні сили. Міцним фундаментом неухильного поступу нашої держави сьогодні є відкрите демократичне суспільство, стабільність якого - я переконаний - вже ніхто й ніщо не зможе розхитати.

Звичайно, нам потрібно ще багато зробити, щоб Батьківщина увійшла до числа найрозвиненіших країн світу, зрівнялась за якістю життя громадян з іншими європейськими державами. Це наша мета і наш обов'язок як незалежної держави з величезним потенціалом. Запорукою успіху вбачаю найбільше багатство України - її людей, народ, всі верстви і всі покоління якого вболівають за долю Вітчизни. Зі святом незалежності Вас, дорогі люди України! Щиро зичу усім Вам злагоди в родинах, добра в серцях, щедрої долі і непохитної віри в успіх української держави", - йдеться у зверненні Миколи Азарова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top