Азаров доручив Міносвіти до першого вересня відремонтувати в Україні всі школи

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, головам обласних і районних адміністрацій, а також головам сільських рад прослідкувати, щоб до першого вересня всі школи в Україні були відремонтовані. Про це він заявив під час засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.
"Учні повинні зайти в свіжо відремонтовані класи, відкрити нові підручники і із задоволенням взятися до навчання. Це справа честі для всіх нас першого вересня зробити справжнє свято для наших учнів", - сказав Азаров.
Крім того, прем'єр-міністр повідомив, що поточні ремонти відбуваються в 16,5 тис. шкіл, капітальні ремонти майже в 4 тис. шкіл. За його словами, темпи робіт набагато вищі, ніж минулого року, однак за даними Азарова п'ята частина поточних ремонтів і третина капітальних - ще не завершені.
"В Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській, Харківській та Вінницькій областях практично впоралися з завданнями. Натомість в Луганській, Львівській і Київській - значне відставання і це буквально напередодні навчального року", - сказав прем'єр-міністр України.
Азаров підкреслив, що "нікому ніяких вибачень не буде" і уряд не влаштовують ніякі відсотки, окрім стовідсоткової готовності до початку навчального року. Прем'єр-міністр також наголосив, що відповідальність за підготовку несе Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, голови обласних і районних адміністрацій, а також голови сільських рад.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся