Азаров доручив Мінекономрозвитку розробити проект інноваційної стратегії України на 10 років

Середа 26 жовтня 2011 11:10

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив в ході засідання Кабінету міністрів Міністерству економічного розвитку і торгівлі спільно з Національною академією наук України розробити проект інноваційної стратегії України на 10-літній період, передає кореспондент РБК-Україна.
"Доручаю Міністерству економіки разом з Національною академією наук України в стислий термін розробити і подати на розгляд Кабінету міністрів проект інноваційної стратегії України на 10-літній період. Ця стратегія повинна базуватися на ідеї створення регіональних інноваційно-промислових кластерів у відповідності зі спеціалізацією і потенціалом областей України", - сказав Азаров.
Він зазначив, що в цій ситуації неймовірно зростає роль Мінекономрозвитку як координатора процесу модернізації держави.
"Роботу міністерства ми буде оцінювати щорічно за кількістю новостворених робочих місць у високотехнологічних галузях і рівнем експансії наших товарів на зовнішніх ринках", - підкреслив прем'єр.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся