Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи Дніпряни вже показали, що можуть пройти "Аякс"

Забивши в доданий час, "Дніпро" зумів пробитися в 1/4 фіналу Ліги Європи.

19 березня, 22:00
Амстердам, "Амстердам Арена"
Аякс - Дніпро, 2:1
Гол: Базур, 60, ван дер Хорн, 117 - Коноплянка, 97
Аякс:
Силлессен, ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен, Базур, Клаассен, Синкгравен, Ель Газі, Милик, Кишна
Дніпро: Бойко, Матос, Дуглас, Чеберячко, Ежидио, Лучкевич, Канкава, Федорчук, Коноплянка, Безус, Калініч

Все! Дніпро у чвертьфіналі!

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи117 хв. Пропускає Дніпро. Подача з флангу, удар головою Клаасена потрапляє в поперечину і ван дер Хорн головою добив м'яч у ворота.

112 хв. Хороший перехоплення в центрі поля призвела до удару Селезньова з півкола - м'яч трохи розминувся зі штангою.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи108 хв. Коноплянка йде - Селезньов в грі.

Кінець першого екстратайму

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи100 хв. Замість Бойлесена вийшов ван дер Хорн.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи97 хв. ТАК!!! Коноплянка змістився з флангу в центр і точно відправив м'яч у дальній від себе кут!

94 хв. Метушня у штрафному Дніпра ледь не призвела до удару по воротах, але в останній момент захисники вибили на кутовий.

Кінець очновного часу. Нас чекає ще півгодини гри.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи90+1 хв. Гама з'явився замість Лучкевича.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи87 хв. Сингравиена змінює Серреро.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи87 хв. І тут же Шахов отримує картку за розмови.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи85 хв. Шахов змінює Безуса.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи80 хв. Безус незрозуміло навіщо стрибнув в ноги суперника в центрі поля.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Сиктерсен виходить замість Кишни.

77 хв. Синкгравен класно пробив з кута штрафного і Бойко зумів в падінні дістати м'яч.

72 хв. Дуже не вистачає Дніпру Ротаня в центрі поля. Немає нормального конструктиву в атаках, а один Коноплянка нічого не може зробити.

65 хв. Знову заспокоїлася гра. Дніпро спробував перевести гру на чужу половину поля. Але поки це дивідендів не приносить.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи60 хв. Базур спочатку випередив Коноплянку, потім Эжидио не зміг вибити м'яч з під ніг суперника і захисник увійшов у штрафну і відправив м'яч у ворота!

59 хв. Нічого не відбувається на полі. Команди поволі переводять м'яч з боку в бік. Зрідка Аякс прискорюється, що викликає радість трибун, але ця ейфорія швидко згасає.

54 хв. Аякс почав грати набагато активніше. У дніпрян зрідка виходять контратаки, але Калініч часто потрапляє в офсайд.

49 хв. Коноплянка відмінно увірвався у штрафний майданчик зліва, але після прострілу атака поникла.

Слідкуємо за другим таймом

Перший тайм завершено

43 хв. Бойлисен подав у флангу і Милик бив головою, але не влучив м'ячем по воротах.

38 хв. Знову заволодів м'ячем Аякс. Наносять удари голландці, але це не несе небезпеки.

33 хв. Дуглас бив з меж штрафного після добивання, але удар вийшов слабким і голкіпер з ним впорався.

29 хв. Дуже заспокоїлася гра. Це на руку гостям.

Аякс - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи21 хв. Матос грубо зіграв проти Бойлесена.

19 хв. 3 поспіль кутових подали дніпряни, але пробити акцентовано не змогли.

15 хв. Несподівано для всіх Калініч пробив з розвороту і вже Силлессену довелося вступити в гру.

12 хв. Аякс заволодів ініціативою. Складно буде Дніпру. Але їм потрібно трохи потримати м'яч у себе.

7 хв. Ель Газі дали пробити з лінії штрафного, але Бойко дістав м'яч!

4 хв. Одно починає гра. На швидкі атаки голландців дніпряни намагаються відповідати своїми.

Почався матч

До першого матчу в Україні суперники в єврокубках не зустрічалися. Перемогу "Дніпру" приніс точний удар Романа Зозулі на 30-й хвилині.

"Аякс" перш лише одного разу грав з представником України. У раунді плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА-2010/11 амстердамці здолали київське "Динамо". На своєму полі вони перемогли з рахунком 2:1. У разі повторення аналогічного результату підопічні Франка де Бура виб'ють.

У трьох виїзних матчах з представниками Нідерландів "Дніпро" жодного разу не програв(2:2, 2:1, 2:1). В двох останніх домашніх матчах на європейській арені "Аякс" показав стовідсотковий результат, жодного разу не пропустивши.

У шести виїзних єврокубкових поєдинках нинішнього сезону "Дніпро" програв лише двічі. "Аякс" не доходив до 1/8 фіналу з сезону 2010/11, коли поступився московському "Спартаку". Востаннє амстердамці добиралися до чвертьфіналу в сезоні 1997/98, коли також програли "Спартаку"

"Дніпро" вперше дістався до 1/8 фіналу. Краще єврокубкове досягнення в історії клубу - участь у чвертьфіналах Кубка європейських чемпіонів у сезонах 1984/85 і 1989/90.

Тренер "Дніпра" Олександр Іванов:

"Ми дійсно дещо чого вже домоглися в цьому розіграші. Грати тут з "Аяксом" - це вже історія для "Дніпра". Так, у нас в кожній лінії є дискваліфіковані футболісти, але у тих, хто завтра вийде на поле, є шанс довести свою спроможність, і я можу гарантувати, що все вони зроблять максимум для того, щоб пройти в наступний раунд".

Головний тренер "Аякса" Франк де Бур:

"Думаю, "Дніпро" відійде в оборону і буде чекати наших дій. Це ми бачили і в першому матчі, тому команда повинна зіграти уважно і не допускати помилок. Сподіваюся, це гра не є "матчем року" для нас, так як я хочу пройти в наступний раунд турніру і брати участь у ще одному поєдинку сезону" для "Аякса".