ua en ru

Автоконцерн Toyota Motor відновив роботу всіх своїх заводів у Японії

Японський автоконцерн Toyota Motor відновив роботу всіх своїх заводів у Японії, призупинену після руйнівного землетрусу, передає РБК з посиланням на Associated Press.

Нагадаємо, Toyota припинила роботу на 16 з 18 своїх підприємств після руйнівного землетрусу і цунамі, що стали каталізатором кризи в атомно-енергетичній сфері економіки країни. Простій у роботі з 11 березня 2011 р., коли Японію струсонули потужні підземні поштовхи, перешкодив компанії спустити з конвеєрів близько 200 тис. машин у зв'язку з браком комплектуючих.

Другий за величиною після Toyota виробник автомобілів у Японії - Honda Motor Co. відновив виробництво на всіх своїх заводах у країні 11 квітня 2011 р., при цьому збільшивши на два тижні терміни поставки нових деталей на свої американські заводи. За словами представників компанії, постачання очікуються 6 травня 2011 р.

У свою чергу Nissan Motor Co., третій за величиною автоконцерн Японії, розраховує повернутися до нормативних обсягами виробництва з середини квітня ц.р.