Австрія заперечує наявність її громадянства у Азарова, Арбузова і Клюєва

Середа 05 лютого 2014 08:05
Австрія заперечує наявність її громадянства у лідера Партії регіонів, екс-прем'єра України Миколи Азарова, в.о. прем'єра України Сергія Арбузова та голови Адміністрації Президента України Андрія Клюєва.

Австрія заперечує наявність її громадянства у лідера Партії регіонів, екс-прем'єра України Миколи Азарова, в.о. прем'єра України Сергія Арбузова та голови Адміністрації Президента України Андрія Клюєва. Про це РБК-Україна повідомило посольство Австрії в Україні.

"Посольство Австрії в Україні від імені Посла Австрії в Україні р. Вольфа Дітріха Хайма направляє наступне спростування: "Повідомлення про те, що три зазначених особи (Азаров, Арбузов і Клюєв) мають громадянство Австрії, не підтверджено", - зазначається у відповіді посольства на запит РБК-Україна.

Нагадаємо, 4 лютого лідер фракції "Зелених"/"Європейського вільного альянсу" в Європарламенті Ребекка Хармс зробила публічну заяву, в якій припустив, що Азаров, Арбузов і Клюєв мають австрійські паспорти. При цьому пізніше вона уточнила, що поки не має в своєму розпорядженні докази, але має намір зробити відповідне питання влади Австрії.
Азаров, Арбузов і Клюєв у свою чергу заявили, що у них немає якогось іншого громадянства, окрім українського.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся