Австрія та Німеччина допоможуть Україні з лісовою реформою

НовиниАПК    15.11.2016 - 07:19
Фото: виконуюча обов’язки голови Держлісгоспу Христина Юшкевич зустрілася з партнерами з Австрії та Німеччини
Фото: виконуюча обов’язки голови Держлісгоспу Христина Юшкевич зустрілася з партнерами з Австрії та Німеччини

Тристоронній міжнародний проект буде спрямований на здійснення повноцінного державного обліку лісів і ведення державного лісового кадастру

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич провела зустріч з директором Комітету східноєвропейських економічних відносин Міхаелем Хармсом (Німеччина) та представником агенції з охорони навколишнього середовища Мікаелем Суттером (Австрія) щодо співпраці у лісовій сфері. Про це повідомила прес-служба міністра аграрної політики України.

Зазначається, що почати переговори з австрійськими та німецькими фахівцями дав можливість підписаний нещодавно Меморандум про співпрацю в галузі лісового господарства між міністерствами України та Республіки Австрія.

"Радію, що наші попередні домовленості, зокрема з австрійськими колегами, вже дають результат. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю. Для нас дуже важлива підтримка лісової реформи в Україні", - написав міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий у Facebook.

 

Сьогодні було розпочато переговори з австрійськими та німецькими фахівцями щодо питання співпраці у лісовій сфері. В рез...

Опубліковано Міністром аграрної політики тою продовольствою України Тарасом Кутовим 14 листопад 2016 р.

Сторони обговорили започаткування широкомасштабного тристороннього міжнародного проекту, що реалізовуватиметься в Україні.

"Проект буде спрямований, зокрема, на здійснення повноцінного державного обліку лісів і ведення державного лісового кадастру", - повідомила Юшкевич.

З її слів, це дуже важливий і необхідний напрямок роботи, оскільки останній облік лісів проводився в 2011 році, а повний аудит лісової галузі - ще у 1996 році.

Серед пріоритетів роботи Держлісагентство називає ефективну організацію охорони і захисту лісів, забезпечення раціонального використання лісового фонду України, відтворення лісів, здійснення систематичного контролю за якісними і кількісними змінами лісів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 3 листопада доручив профільним відомствам через три місяці подати звіт щодо запобігання контрабанді лісу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
На Закарпатті близько 21 тис. гектарів лісу досі не облікована, - Москаль Проблемами українських лісів займеться спеціальна робоча група, - Гройсман
On Top