Австрієць Еберхард виграв спринт на етапі Кубка світу в Пхенчхане

Австрієць Еберхард виграв спринт на етапі Кубка світу в Пхенчхане Фото: на другому місці Бейл, третьому - Фуркад

Десятим на фініш прийшов українець Артем Прима

Австрійський біатлоніст Джуліан Еберхарт, відстрілявшись без промахів, став переможцем спринтерської гонки серед чоловіків на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в корейському Пхенчхані. Про це повідомляється на сайті змагань.

Зазначимо, австрієць вдруге в цьому сезоні виграв спринтерську гонку.

Другим пройшов також відпрацював на рубежах без помилок американц Лоуелл Бейл. Третім фінішував лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад, який промахнувся по разу на двох рубежах.

Добрий результат показали українські біатлоністи - Артем Прима без промахів прийшов десятим, Дмитро Підручний з двома промахами став 16, а Сергій Семенов з одним промахом став 25 у фінішному протоколі.

Нагадаємо, лідер сезону німкеня Лаура Дальмайєр з чистою стрільбою виграла жіночу спринтерську гонку на 7,5 км на сьомому етапі Кубка світу з біатлону.