ru ua

Австралійське антимонопольне відомство дозволило Qantas і Emirates створити альянс на 5 років

Австралійське антимонопольне відомство схвалило угоду між авіакомпаніями Qantas і Emirates. Перевізникам дозволено на п'ять років створити альянс, у якого будуть особливі права на організацію повідомлення над Тасмановим морем, повідомляє Associated Press.

В антимонопольному відомстві уточнили, що нова форма підприємства дозволить істотно поліпшити якість вже наданих послуг, а також створити нові. Крім цього альянс зобов'язався не скорочувати число пасажирських місць і кількість рейсів між Австралією і Новою Зеландією.

Альянс австралійської авіакомпанії і перевізника з Об'єднаних Арабських Еміратів вже користується тимчасовим дозволом на здійснення спільних рейсів. Їхня географія крім Австралії та країн Близького Сходу охоплює державі Європи, Північної Африки та Азії.

Emirates Airline - одна з найбільших світових авіакомпаній, базується в Дубаї (ОАЕ), створена в 1985 р. і належить Emirates Group, контрольованої урядом емірату. Emirates є лідером в сегменті авіаперевезень серед країн Перської Затоки, відноситься до групи динамічно розвиваються авіакомпаній.

Qantas Airways - найбільша авіакомпанія Австралії, заснована в 1920 р. Штаб-квартира знаходиться в Сіднеї. Акції компанії торгуються на Австралійській фондовій біржі. Штат співробітників перевищує 30 тис. осіб.

Читайте також: Qantas Airways роздасть 100 тис. безкоштовних авіаквитків в якості компенсації за дводенний простій