Аварійна служба "Криворіжгазу" в 2016 здійснила 10 тис. виїздів

НовиниЕнергетика    07.11.2016 - 10:44
Аварійна служба "Криворіжгазу" в 2016 здійснила 10 тис. виїздів
Аварійна служба "Криворіжгазу" в 2016 здійснила 10 тис. виїздів

У Кривому Розі основні причини викликів служби 104 - це витік газу (понад 80% заявок) і несправне газове обладнання. Про це повідомляє прес-служба "Криворіжгазу".

"Отруєння чадним газом в більшості випадків відбувається через те, що власники квартир встановлюють витяжки від газових приладів в димохід, в результаті чого відбувається зворотна тяга. У такому разі чадний газ замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні, - зазначає начальник аварійної служби "Криворіжгазу" Микола Ліпунов. - Тільки 0,5% чадного газу в повітрі може привести до отруєння організму, а концентрація більше 1% може стати причиною смерті".

Всі 11 машин 104 укомплектовані радіозв'язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами. Також вони обладнані системою GPS-навігації, яка допомагає значно скоротити час приїзду бригади до місця виклику.

"Кожен рік перед початком опалювального сезону ми проводимо професійні тренінги аварійно-диспетчерських служб. Тренування проходять в умовах, які найбільш наближені до реальних, що дає аварійники можливість перевірити свою готовність до ліквідації цих надзвичайних ситуацій", - каже головний інженер "Криворіжгазу" Терентьєва Марина.

Під час ліквідації пожежі в Кривому Розі постраждало троє рятувальників У Кіровоградській області чоловік підірвав себе біля будівлі сільради
Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить 32,7 млрд гривень

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

Ціна нафти Brent піднялася вище 55 доларів за барель

On Top