Аварійна служба "Чернівцігазу" за рік виконала більше 13 тис. заявок

НовиниЕнергетика    13.01.2017 - 11:56
Аварійна служба "Чернівцігазу" за рік виконала більше 13 тис. заявок
Аварійна служба "Чернівцігазу" за рік виконала більше 13 тис. заявок

Заявки надходили на диспетчерські пункти аварійної газової служби в Чернівецькій області

У 2016 році працівники аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Чернівцігаз" виконали 13 тисяч 681 виїзд за заявками, що надходили на диспетчерські пункти аварійної газової служби в Чернівецькій області. В тому числі, 6355 виїздів було здійснено за викликами в м. Чернівці, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, у м. Чернівці, де споживачами газу є понад 97,5 тисяч сімей, за добу аварійна бригада виїжджає на виклики в середньому 20 разів.

За даними прес-служби, із загальної кількості отриманих викликів у 2016 році, 6 792 випадки були пов'язані із ліквідацією аварійних ситуацій в системі внутрішньобудинкових газопроводів. В м. Чернівці кількість таких викликів склала – 3 370.

Працівниками аварійної газової служби було також виконано 5349 аварійних заявок для ліквідації аварійних ситуацій на газопроводах та спорудах на них. Кількість таких заявок в м. Чернівці протягом 2016 року склала – 2159, повідомили у компанії.

"Що стосується аварійних ситуацій у споживачів, то найчастіше - це наслідок самовільного втручання споживачів, ремонт або ж заміна газового обладнання. Якщо говорити про аварійні ситуації на газопроводах, основною причиною є зношеність мереж, адже більшість газопроводів збудована десятки років назад", - зазначає головний інженер ПАТ "Чернівцігаз" Ігор Яковенко.

У прес-службі також повідомили, що оперативності роботи аварійно-диспетчерської служби сприяє оновлений автопарк. Машини укомплектовані сучасними інструментами, приладами та системами GPS-моніторингу відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
За 11 місяців ПАТ "Чернівцігаз" безкоштовно перевірило понад 25 тисяч лічильників газу Послугами "Особистого кабінету" користуються 20 тис. споживачів газу, - "Чернівцігаз"
Теги: Чернівці
On Top