Аварійна служба "Чернівцігазу" за рік виконала більше 13 тис. заявок

НовиниЕнергетика    13.01.2017 - 11:56
Аварійна служба "Чернівцігазу" за рік виконала більше 13 тис. заявок
Аварійна служба "Чернівцігазу" за рік виконала більше 13 тис. заявок

Заявки надходили на диспетчерські пункти аварійної газової служби в Чернівецькій області

У 2016 році працівники аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Чернівцігаз" виконали 13 тисяч 681 виїзд за заявками, що надходили на диспетчерські пункти аварійної газової служби в Чернівецькій області. В тому числі, 6355 виїздів було здійснено за викликами в м. Чернівці, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, у м. Чернівці, де споживачами газу є понад 97,5 тисяч сімей, за добу аварійна бригада виїжджає на виклики в середньому 20 разів.

За даними прес-служби, із загальної кількості отриманих викликів у 2016 році, 6 792 випадки були пов'язані із ліквідацією аварійних ситуацій в системі внутрішньобудинкових газопроводів. В м. Чернівці кількість таких викликів склала – 3 370.

Працівниками аварійної газової служби було також виконано 5349 аварійних заявок для ліквідації аварійних ситуацій на газопроводах та спорудах на них. Кількість таких заявок в м. Чернівці протягом 2016 року склала – 2159, повідомили у компанії.

"Що стосується аварійних ситуацій у споживачів, то найчастіше - це наслідок самовільного втручання споживачів, ремонт або ж заміна газового обладнання. Якщо говорити про аварійні ситуації на газопроводах, основною причиною є зношеність мереж, адже більшість газопроводів збудована десятки років назад", - зазначає головний інженер ПАТ "Чернівцігаз" Ігор Яковенко.

У прес-службі також повідомили, що оперативності роботи аварійно-диспетчерської служби сприяє оновлений автопарк. Машини укомплектовані сучасними інструментами, приладами та системами GPS-моніторингу відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України.

On Top