Авакова і Шокіна просять захистити колектив "Херсонського тепличного комбінату"

НовиниНадзвичайні події    18.03.2015 - 16:38

Колектив ТОВ "Чернівецький тепличний комбінат" просить міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Генерального прокурора України Віктора Шокіна забезпечити безпеку співробітників підприємства у зв'язку з останніми подіями. Про це йдеться у відповідному зверненні колективу від 18 березня 2015 р.

"Станом на 18 березня робота ТОВ "Чернівецький тепличний комбінат" заблокована, після того як напередодні на територію підприємства увірвалися люди у військовій формі, які представилися активістами військово-політичного руху "Правий сектор", на формі бійців також були нашивки "Правий сектор". Озброєні люди - в кількості близько 20 осіб - паралізували роботу підприємства, обшукували співробітників, ізи-малі документи", - повідомляється в офіційному листі від колективу підприємства.

У листі наголошується, що, фактично протягом дня, 17 березня, заручниками були всі співробітники підприємства.

"Після проведеного огляду тільки ввечері нас відпустили по домівках. На території підприємства залишилися озброєні люди, що представилися ВПД "Правий сектор", - йдеться у зверненні.

На сьогоднішній день працівники підприємства бояться за свою безпеку, а також того, що втратять місце роботи і залишаться без засобів до існування. Загальна кількість працівників комбінату становить 133 людини.

Підприємство "Чернівецький тепличний комбінат" займається вирощуванням овочевих культур в тепличних умовах. Технологічний процес передбачає своєчасний догляд за рослинами, підтримання мікроклімату в теплицях, а також відповідну обробку рослин.

Як повідомляється в листі, вранці 18 березня на роботу не вийшли працівники підприємства. У разі подальшої неможливості дотримання технології вирощування підприємство понесе істотні збитки.

Як зазначено в листі до кінця весняного сезону підприємство очікувало отримати прибуток в розмірі 20 млн грн. Недоотримання прибутку призведе до неможливості розрахунку за кредитом, а також до того, що весь колектив залишиться без роботи. Профспілкова організація ТОВ "Чернівецький тепличний комбінат" висловила готовність колективу для участі в мітингу на підтримку свого підприємства.

"Ми, колектив ТОВ "Чернівецький тепличний комбінат", просимо главу Міністерства внутрішніх справ і Генерального прокуратура забезпечити законність і порядок на підприємстві, а також безпеку працівників комбінату. Колектив просить Вашого сприяння у забезпеченні дотримання законів України", - підкреслюється в офіційному листі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top