"Атлетіко" обіграв "Марсель" і став переможцем Ліги Європи

"Атлетіко" обіграв "Марсель" і став переможцем Ліги Європи twitter.com/EuropaLeague

Матч завершився з рахунком 3:0

"Атлетіко" став володарем кубка Ліги Європи, обігравши в фіналі "Марсель". Зустріч проходила на стадіоні "Стад де Люм'єр" в Ліоні (Франція) і завершилася з рахунком 3:0.

У складі мадридського клубу дубль оформив Антуан Грізманн (21 хвилина, 49). Третій гол забив капітан "Атлетіко" Габі.

Багато боротьби було на полі в першому таймі, але гольові моменти можна перелічити на пальцях. На 21 хвилині зустрічі Замбо-Ангісса подарував м'яч Грізманн, коли приймав передачу від Манданда, і дозволив форварду втекти на побачення з голкіпером, що в підсумку призвело до взяття воріт марсельців.

Відразу після перерви француз оформив дубль. Крапку в матчі поставив Габі, який розстріляв ворота Манданда з близької відстані.

Для "Атлетіко" це третя перемога в Лізі Європи. Раніше "матрацники" перемагали в сезонах 2009/10 і 2011/12.