Атлетіко - Арсенал: онлайн трансляція (рахунок 1:0)

Атлетіко - Арсенал: онлайн трансляція (рахунок 1:0) Атлетіко - Арсенал

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи

Атлетіко - Арсенал. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 22:05, а дивитися матч можна на каналі Футбол 1. Мадридський "Атлетіко" і лондонський "Арсенал" зустрінуться в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці іспанського клубу.

3 травня 22:05
Мадрид, Ванда Метрополітан

Стартові склади:

"Атлетіко": Облак, Годін, Хіменес, Томас Парті, Ернандес, Габі, Сауль, Коке, Вітоло, Грізманн, Дієго Коста

"Арсенал": Оспіна, Бельерін, Монреаль, Мустафі, Косельні, Джака, Уїлшир, Ремсі, Озіл, Ляказетт, Уелбек

Матч завершено 1:0

90 + 4 хв. Лунаэ свисток про закінчення другого тайму.

90 + 1 хв. "Арсенал" кидається на фінальний штурм, але "Атлетіко" обороняється надійно.

90 хв. Три хвилини компенсує арбітр!

88 хв. Чудова можливість у Фернандо Торреса, який пробиває з-за меж штрафного майданчика, але Оспіна парирує цей сильний удар.

74 хв. Заміна у "Атлетіко": Вийшов Анхель Корреа, замінений Віктор Вітоло.

72 хв. Мхітарян, який вийшов на заміну, чудово грає на підборі і пробиває з-за меж штрафного - вище воріт.

71 хв. Сауль Ньігес отримує жовту картку за умисний фол проти Ремсі.

68 хв. Мхітарян виходить замість Вілшера.

Фото twitter.com/Arsenal

67 хв. Неймовірний шанс! Коста відмінно знаходить передачею вільного Грізманн, який пробиває буквально з лінії штрафного, але Чемберс блокує цей удар, а потім Оспіна в стрибку забирає м'яч.

63 хв. Джака б'є по воротах з-за меж штрафного, але Облак переводить м'яч на кутовий.

60 хв. Хороший прорив Езіла триває гострим прострілом, але Годін перший на м'ячі.

59 хв. Дуже перспективний штрафний у "Атлетіко", але Грізманн пробиває повз ворота.

59 хв. Монреаль отримує попередження за те, що збив тікає в контратаку Грізманн.

52 хв. Габі перериває контратаку "Арсеналу" і отримує жовту картку.

49 хв. Коста несильно пробиває головою після подачі з кутового - Оспіна спокійно забирає м'яч.

46 хв. Розпочинає "Атлетіко" другий тайм з центру поля.

45 + 3 хв. Завершився перший тайм.

45 + 2 хв. Дієго забиває гол!

42 хв. А ось і перша жовта в матчі! Вілшер грубо збив Габі в центрі.

38 хв. Ще один хороший момент господарів! І знову після розіграшу штрафного на відмінній ударній позиції виявляється Грізманн, але відправляє м'яч повз дальню штангу.

37 хв. Після подачі зі штрафного і декількох верхових дуелей м'яч потрапляє до Коке, який з літа пробиває трохи повз ворота.

23 хв. "Атлетіко" проводить чудову контратаку, але в її заключній фазі Кості не вдається нормально обробити м'яч, і захисники "Арсеналу" відводять загрозу.

18 хв. Обидві команди діють дуже компактно, швидко перебудовуються в оборону і не дозволяють один одному створити по-справжньому гострі можливості.

15 хв. Команди поки не роздувають темп, хоча і повільної гру не назвеш. Поки суперники придивляються, шукають слабкі.

13 хв. Капітанська пов'язка перейшла Джеку Вілшеру.

12 хв. Вимушена заміна для "Арсеналу" вже на самому початку матчу. Капітан команди Лоран Кошельни невдало оступається і отримує серйозну травму. На поле замість нього вийшов Калум Чамберс.

7 хв. Небезпечніший момент не реалізує "Атлетіко"!!! Дієго Коста виходить один на один з Оспіною і відправляє м'яч вище поперечини.

Фото twitter.com/atletienglish

3 хв. На початку матчу активніше діє "Атлетіко", головний тренер якого Дієго Сімеоне, нагадаємо, відсутній в технічній зоні через дискваліфікацію.

1 хв. Матч розпочався! Починає "Арсенал" з центру.

- Атмосфера просто фантастична!

- Комусь хочеться забити побільше голів!

- Все майже готове!

У Мадриді в півфінальному поєдинку Ліги Європи УЄФА зустрічаються "Атлетіко" і "Арсенал".

Матч у Лондоні завершився внічию з рахунком 1:1, який "матрацники" 80 з гаком хвилин грали в меншості. "Арсенал" в цьому євросезоні на чужому полі ще не програвав, але поступився в 2018 році в Англії в семи з восьми гостьових матчів, включаючи шість поспіль виїзних зустрічей в прем'єр-лізі.

Півфінальний матч Ліги Європи УЄФА проти "Атлетіко" може стати для Арсена Венгера останнім на європейській арені біля керма "Арсеналу". Французький фахівець вже оголосив, що покине лондонський клуб після закінчення сезону.

Разом з тим це буде 250 єврокубковий поєдинок Венгера в ролі тренера. Більше тільки у легендарного наставника "Манчестер Юнайтед" Алекса Фергюсона. Він перевершує 68-річного Венгера і по числу матчів в Лізі чемпіонів - 210 проти 202.

З десяти тренерів, які провели найбільше матчів в турнірах УЄФА, тільки Венгер не завоював жодної єврокубка. Втім, це може змінитися в травні, якщо француз виведе "Арсенал" у фінал.