Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії Фото: Арсенал - Манчестер Сіті

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Арсенал - Манчестер Сіті. Друга команда Англії приймає вдома третю, а значить весь світ буде спостерігати за одним з класичних протистоянь чемпіонату. Онлайн-трансляція матчу "Арсенал" - "Манчестер Сіті" розпочнеться РБК-Україна у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

21 грудня, 22:00
Лондон, "Емірейтс"
Арсенал - Манчестер Сіті, 2:1
Гол: Уолкот, 33, Жиру, 46 - Туре, 81
Арсенал: Чех, Бельерин, Мертезакер, Косельні, Монреаль, Фламіні, Ремсі, Уолкотт, Езіл, Кемпбелл, Жиру
Манчестер Сіті: Харт, Санья, Мангали, Отаменді, Коларов, Фернандіньо, Турі, Делф, де Брейне, Агуеро, Сілва

Кінець матчу - Арсенал перемагає!

88 хв. Замість Уолкоат виходить Чемберс.

81 хв. Яя Туре!!! В дотик капітан Сіті б'є точно лівої в дев'ятку!

80 хв. Навас вивалився на побачення з Чехом, але незрозуміло навіщо вирішив віддати пас партнеру, чим і зіпсував момент.

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії70 хв. Гіббс виходить замість Кемпбела.

69 хв. Знову могло бути красиво і небезпечно, але Ремсі не зміг нормально пробити після того, як накрутив Мангалу.

63 хв. Арсенал дуже хоче забити третій гол. Але удача на боці гостей.

56 хв. Ще один момент - в цей раз неточно пробив Уолкот!

53 хв. Супермомент у Кемпбела, але той після прострілу зліва пробив вище.

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії49 хв. Отаменді в'їхав ліктем в Жиру.

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії46 хв. Замість Делфа вийшов Стерлінг.

Другий тайм

Перерва

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії46 хв. Другий пішов! Озіл дав на хід Жиру і той точно пробив повз голкіпера!

40 хв. Міг Арсенал убежа тьв шикарну контратаку, але Кемпбелл віддав просто бездарний пас.

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії33 хв. Оу! Яка краса! Уолкот шикарно закрутив м'яч під дальню штангу з лінії штрафної!

32 хв. Де Брейне увійшов справа в штрафну і пробив трохи неточно.

Арсенал - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії30 хв. Хвилинка божевільних контратак завершилася грубість Сілви в атаці.

22 хв. Де Брейне змістився в центр і пробив - Чех накрив м'яч у куті.

17 хв. Зараз контроль гри перейшов до гравців Сіті. Їх атаки виглядають небезпечніше.

11 хв. З самого початку матчу команди підняли дуже серйозний темп. Як надовго їх вистачить?

6 хв. Арсенал просто чудово володіє м'ячем. Але до удару довести не може.

Команди на полі!

Лондонський клуб підходить в ключовому протистояння в хорошому настрої. Багато світові експерти вважають саме господарів фаворитами сьогоднішнього матчу. Їх стабільно хороша форма в останніх матчах підтверджують ці прогнози. Не допоможуть Арсену Венгеру в грі Томаш Росіцкі, Денні Уелбек і Джек Уїлшир.

Втрати у "Сіті" серйозніше. У матчі не варто очікувати Пабло Сабалету, Венсана Компані, Фернандо і Саміра Насрі. А ось Сехио Агуеро може відновитися до гри.

Цікавим має виглядати протистояння кращого захисту Англії проти найкращої атаки. "Арсенал" дозволив своїм суперникам відзначитися лише 13 голами в 16 матчах. В цей же час "Сіті" відзначився 39 м'ячами у воротах суперників.

Головний тренер "Арсеналу" Арсен Венгер:

"Боротьба за трофей буде дуже щільною. Після 16-ти турів лідер набрав 36 очок, а це означає, що для чемпіонства буде потрібно близько 80 очок. Якщо проаналізувати результати нинішнього чемпіонату, то стане ясно, що ключовим фактором стане стабільність. Буквально кожен тур дивує нас несподіваними результатами. У понеділок нам належить провести великий матч. Ми граємо вдома і хочемо перемогти, тому що у нас високі амбіції і ми відчуваємо, що можемо закінчити різдвяний період з дуже високими результатами. Гра буде дуже напруженою. У складі суперника є гравці з високим потенціалом такі, як Сілва і Агуеро, який повернувся після травми. Так що для перемоги нам знадобиться продемонструвати футбол найвищого класу".