Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Лондонський "Арсенал" абсолютно несподівано поступився вдома французькому "Монако".

Голи: Окслейд-Чемберлейн, 90+1 - Кондогбия, 39, Бербатов, 53, Карраско, 90+3
Арсенал:
Віспини, Бельерин, Мертезакер, Косельні, Гіббз, Касорла, Кокелен, Санчес, Езіл, Уелбек, Жиру
Монако: Субашич, Турі, Уоллас, Абденнур, Ечиеджиле, Дірар, Кондогбия, Фабіньо, Моутіньо, Мартіаль, Бербатов

Кінець матчу

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+3 хв. Моутіньо відмінно вивів Корраско на вільний простір. Бельгієць вривається у штрафну Арсеналу і ударом від штанги відправляє м'яч у ворота!

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+1 хв. Забиває Арсенал! Після виносу з штрафного Монако м'яч прилетів до Чемберлейну, який шикарним точним ударом закрутив м'яч у ворота!

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Озіл навіщось сперечався з арбітром.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Росіцкі виходить замість Касорли. А у Монако Курзова з'являється замість Дірар.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Карраско вийшов замість Бербатова.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Мартіаль влаштував слаломний прорив до чужих воріт по центру і Бельерин ціною картки зупинив гравця Монако.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Окслейд-Чемберлейн виходить на поле замість Коклена.

64 хв. Санчес шикарно вивів Волкот на удар, але Субашич себе не дав переграти. А добити Уелбек також не зміг, відправивши м'яч вище воріт!

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів60 хв. Замість Жиру на полі з'являється Уолкот.

57 хв. Що діється з Жиру? Санчес класно пробив, Субашич відбив перед собою, але Жиру відправляє м'яч вище воріт.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів53 хв. Другий забиває Монако! Контратака два в одного була реалізований монегасками ідеально! Фабіньо спокійно вивів Бербатова на ворота і той спокійно подвоїв рахунок в матчі!

52 хв. Ще одна спроба пробити від Жиру, але після класної подачі Касорли Олів'є відправив м'яч вище воріт.

47 хв. І відразу ж Касорле вдався прорив правим флангом і простріл, але Жиру пробити нормально не зміг.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів45 хв. Елдерсон зрубав на фланзі Уелбека.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів43 хв. Коклен грубо зіграв проти автора гола.

Арсенал - Монако: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів39 хв. Гол! Кондогбия зважився на дальній удра, м'яч зачепив спину Мартезакера та влетів у сітку воріт!

37 хв. Ще одна атака Арсенала завершилася прострілом Бельерина на Жиру, але того випередив Абденур.

33 хв. Чудовий момент! Озіл віддав в штрафну на Санчеса, який зупинив м'яч і пробив трохи вище воріт.

31 хв. Косельні перехопив м'яч на лівому фланзі, увійшов у штрафну і пробив - м'яч в руках у Субашича.

26 хв. Зараз Арсеналу вдалося надовго засісти на половині поля французів. Але з навісами захист Монако справляється.

22 хв. Абденур чудово пройшов по лівому краю штрафного, але подачу виконати точно не зміг. М'яч опинився в руках Віспини.

17 хв. Більше володіє м'ячем Арсенал. У Монако поки не дуже виходить атакувати.

10 хв. Багато фолів у грі. Карток поки немає, але вони явно будуть.

3 хв. Кокелен небезпечно знайшов у штрафному Монако Уелбека, але той пробив вище воріт.

Почався матч

Венгер керував "Монако" сім років (1987-1994), після чого відбув на роботу в Японії. Для французького наставника це буде перша офіційна зустріч з колишнім клубом, що пробився в плей-офф Ліги чемпіонів вперше за 10 років.

Команди зустрічалися в товариському матчі на півночі Лондона 3 серпня 2014 року. Завдяки голу Радамеля Фалькао з мінімальним рахунком переміг "Монако".

Лондонці вийшли в плей-офф в 15-й раз поспіль, однак останні чотири сезону підопічні Венгера незмінно вилітали на стадії 1/8 фіналу.

В останній раз "Арсенал" здобув загальну перемогу в першому раунді плей-офф в сезоні 2009/10, коли здолав "Порту" з рахунком 6:2. У чотирьох наступних розіграшах "каноніри" вилетіли після поразок від "Барселони" (2010/11), "Мілана" (2011/12) і "Баварії" (2012/13 та 2013/14).

Головний тренер "Арсеналу" Арсен Венгер:

"Я треную "Арсенал" вже 18 років і зараз зосереджений тільки на потрапляння у чвертьфінал. Якщо ви подивитеся на цифри, то побачите, що "Монако" набрав на груповому етапі 11 очок, забив чотири голи і пропустив п'ять. Тобто ця команда дуже добре обороняється. Саме так і постарається зіграти "Монако", який також добре діє на контратаках".

Головний тренер "Монако" Леонарду Жардім:

"Арсенал" прогресував протягом останніх років, і зараз ця команда набагато сильніша, ніж два або три роки тому. Їх склад підсилили декілька відмінних атакуючих гравців. Ми виграли у "Арсеналу" на міжсезонних зборах (1:0), але це нічого не значить, адже то був лише контрольний матч. Втім, ми б не відмовилися від такого результату завтра. Хоча розуміємо, що зараз "Арсенал" набагато сильніше".