ru ua

Архітектурно-містобудівна рада погодила концепцію стратегічного розвитку Києва до 2025 р.

Архітектурно-містобудівна рада погодила концепцію стратегічного розвитку Києва до 2025 р. Про це повідомив сьогодні під час засідання Архітектурно-містобудівної ради в.о. начальника головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища Сергій Броневицький, передає кореспондент РБК-Україна.
"Концепцію ми погоджуємо з урахуванням зауважень", - зауважив С.Броневицький.
Він також додав, що впродовж травня концепція має бути доопрацьована, і наприкінці травня планується розглянути цей документ у Київраді та у Мінрегіонбуді України.
Він повідомив, що з наступного тижня будуть проводитися круглі столи для обговорення концепції стратегічного розвитку Києва до 2015 р.
Заступник начальника управління генерального плану КО "Центр містобудування і архітектури" Тетяна Нечаєва зазначила, що вартість усіх заходів, передбачених у концепції, становить близько 400 млрд грн, зокрема 200 млрд грн - на житлове будівництво, 105 млрд грн - на розвиток транспорту, 52 млрд грн - на розвиток інженерних мереж. 24 млрд - на будівництво соціальних об'єктів і 5 млрд - на озеленення.