ru ua

Аргентина націоналізує залізничну компанію після аварії

Міністр транспорту Аргентини Флоренсіо Рандаццо оголосив про плани уряду щодо націоналізації залізничної лінії Sarmiento. Приводом до цього послужили дві великі аварії, що сталися з різницею в кілька місяців.

Міністр транспорту Аргентини Флоренсіо Рандаццо оголосив про плани уряду щодо націоналізації залізничної лінії Sarmiento. Про це повідомляє Buenos Aires Herald. Приводом до цього послужили дві великі аварії, що сталися з різницею в кілька місяців.

Чиновник оголосив, що відтепер керувати лінією будуть державні органи, вони ж проконтролюють заходи безпеки на об'єкті. Співробітників залізничної фірми чекають перевірки на алкогольне сп'яніння і психофізичні іспити.

Міністр поскаржився: після великої аварії 19 жовтня ревізори з'ясували, що в день НП машиністи пройшли тільки частину тестів і перевірок перед виходом у рейс, що є порушенням. Саме ця обставина могла призвести до аварії.

Аргентина націоналізує залізничну компанію після аварії

(Фото: Associated Press)

Гілка Sarmiento буде націоналізована від завтрашнього дня. Вона стане останньою у списку націоналізованих регіональних залізничних мереж.

Нагадаємо, вранці 19 жовтня приміський потяг врізався в буферний упор на станції в Буенос-Айресі. В результаті події постраждали понад 80 осіб, 36 пасажирів були госпіталізовані з тяжкими пораненнями.

Коли електричка врізалася в перон, машиніст спробував вибратися з вікна вагона. Пасажири супроводжували його дії вигуками "Вбивця" і ледь не накинулися з кулаками на ймовірного винуватця НП. Госпіталізувати підозрюваного довелося під посиленою охороною поліції.

Аргентина націоналізує залізничну компанію після аварії

Торік на цій же станції сталася інша трагедія: потяг врізався в тупик на швидкості 26 км/год., склавшись у "гармошку", загинули 52 особи і сотні постраждали.

Стан аргентинської залізничної мережі вже давно викликає тривогу влади. Нещодавня катастрофа на станції Онсе стала четвертим серйозним інцидентом на залізниці менш ніж за два роки.