Аргентина - Хорватія: онлайн трансляція (рахунок 0:2)

Аргентина - Хорватія: онлайн трансляція (рахунок 0:2) Аргентина - Хорватія

Трансляція матчу Аргентина – Хорватія розпочнеться о 21:00 на телеканалі Інтер

Трансляція поєдинку Аргентина -Хорватія почнеться на РБК-Україна в 21:00 за київським часом, а дивитися матч можна на "Інтері". Збірні зустрінуться в другому турі групи D чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на стороні аргентинської команди.

21 червня 21:00
Нижній Новгород, стадіон "Нижній Новгород"

Другий тайм 0:2

80 хв. ГООЛ! Чудовий момент використовує Лука Модріч. Всю свою майстерність показав.

73 хв. Стрініч порушує правила проти Мессі. Ліонель злиться.

64 хв. Ух, який момент! Мессі пробиває в створ воріт.Гуде стадіон від обурення.

53 хв. ГОЛ! Груба помилка Кабальєро, але який красивий гол! Ребич відправляє м'яч у дев'ятку через себе.

46 хв. Повернулися на поле футболісти.

45+3 хв. Перерва. Відпочиваємо!

45+2 хв. Класний момент! Відбір в центрі поля і передача Модріча на Ребича. Удар тільки не вийшов

33 хв. Ще один гольовий момент! Маріо бив головою, але м'яч у ближній кут не потрапив.

30 хв. З лівої ноги Перес бив у порожні ворота, але м'яч якимось магічним чином не залетів. Такі моменти потрібно реалізовувати.

22 хв. Ох, який момент! Упустили Манджукича, який ледь не забив. Хорвати здорово пресингують, а аргентинські захисники виглядають розгубленими.

13 хв. Який момент у Мессі! Трохи не вистачило до гола. Треба було догравати момент.

5 хв. Хороший момент! Перішич пробив, але Кабальєро тягне.

3 хв. З перших хвилин аргентинці заволоділи м'ячем. Хорвати придивляються до суперника, намагаються зловити його на помилку.

1хв. Матч розпочався. Хорвати ввели в гру м'яч з центру поля. Прогнали!

- Стадіон заповнений уболівальниками! Фанати виспівують пісні.

- Стартові склади команд:

Аргентина: Кабальєро, Меркадо, Отаменді, Маскерано, Тальяфико, Акунья, Сальвіо, Перес, Мессі, Меса, Агуеро

Хорватія: Субашич, Врсалько, Виду, Ловрен, Стрініч, Ракітіч, Модріч, Брозович, Ребич, Перішич, Манджукіч

- Полив газону перед матчем.

Перші матчі команди провели по-різному: якщо хорвати перемогли збірну Нігерії з рахунком 2:0, Аргентина не зуміла відібрати очки у Ісландії, зігравши внічию - 1:1. При цьому всьому, Мессі не забив пенальті у ворота Ханнеса Хальдерссона.

Так, за підсумками першого туру на першому місці в групі D йде Хорватія, аргентинці ділять другу і третю сходинку між собою.

Всього Аргентина і Хорватія зустрічалися один з одним чотири рази. Двічі аргентинці брали верх - в 2014 році в товариському матчі і в 1998 році на груповому етапі ЧС. Одна перемога на рахунку хорватів - в товариській грі 2006 року. Ще одна зустріч завершилася внічию - в 1994 році в товариському матчі.

Аргентини не дарма вважаю фаворитом, адже команда не програє на групових етапах світових першостей після того, як на ЧС-2002 поступилася Англії з рахунком 0:1. З тих пір "біло-блакитні" здобули 8 перемог і тричі зіграли внічию.

Чекаємо захоплюючого матчу! Цілком можливо, в цій зустрічі визначиться переможець групи.