Арештований у рамках справи Курченка ОНПЗ готовий до запуску, - Горбунов

НовиниЕкономіка    14.07.2016 - 16:47

Державне підприємство "Укртранснафтопродукт" готує до запуску Одеський нафтопереробний завод (ОНПЗ), який у рамках кримінальної справи Сергія Курченка майже два роки був у вимушеному простої. Про це заявив генеральний директор "Укртранснафтопродукту" Олександр Горбунов на круглому столі, організовану Спеціальною контрольною комісією ВР "Приватизація підприємств нафтопереробної галузі України".

За словами Горбунова, виробнича потужність ОНПЗ -- 2,8 млн тонн нафтопродуктів у рік. Він може забезпечити роботою 800-850 чоловік. Робота заводу дозволить регулярно відраховувати до державного та обласного бюджету значні суми.


"На даний час ОНПЗ може випускати бензин євро-5 і євро-4, але після модернізації може випускати і дизельне паливо євро-5. Головна перевага даного заводу в тому, що він знаходиться біля всіх терміналів, відповідно, ми можемо приймати нафту з морських терміналів і працювати з нею", -- сказав Горбунов.

Він також повідомив, що "Укртранснафтопродукту" вдалося зберегти колектив ОНПЗ, який працював там ще до арешту. Це 60 людей, усі вони вчасно отримують зарплату, заборгованостей немає.

За словами Горбунова, "Укртранснафтопродукт" активно співпрацює з "Укртранснафтою" та працює над питанням отримання нафти і прокачки її на ОНПЗ.

Як відомо, ОНПЗ простоював з 2014 року. Відсутність господарської діяльності призвела до накопичення боргів за комунальні послуги і електроенергію. У грудні 2015 за рішенням Приморського районного суду Одеси "Укртранснафтопродукт" прийняв на оперативне управління ОНПЗ і почав наводити там порядок.

On Top