Арбітражний трибунал відхилив позовні вимоги GEA Group до України на 30 млн дол

Арбітражний трибунал Міжнародного центру з врегулювання інвестиційних спорів (ICSID) повністю відхилив всі позовні вимоги, заявлені компанією GEA Group Aktiengesellschaft (Німеччина) до України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України із посиланням на рішення трибуналу від 28 березня 2011 р.
За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, у своєму рішенні Арбітражний трибунал зобов‘язав компанію GEA Group відшкодувати Україні всі видатки на юридичне супроводження справи у розмірі близько 1,6 млн дол.
GEA Group звинувачувала Україну в порушенні статей угоди між Україною та Німеччиною про сприяння здійсненню і взаємний захист інвестицій від 15 лютого 1993 р. та вимагала стягнути з держави збитки у сумі, не менше ніж 30 млн 381 тис. 661,44 дол., в тому числі 3% річних, починаючи з 28 грудня 2000 р.
Представництво інтересів України у арбітражному провадженні здійснювали міжнародна юридична фірма Latham & Watkins LLP та Мagisters.
Нагадаємо, нещодавно ICSID зобов'язав Україну виплатити 9,4 млн дол. власникові "Гала-Радіо".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся