Apple має намір виплатити дивіденди та провести зворотний викуп акцій на суму 10 млрд дол
Американська компанія Apple планує виплатити дивіденди в розмірі 2,65 дол. за акцію в IV кварталі 2011-2012 фінансового року (липень-вересень ц.р.). Компанія також має намір провести зворотний викуп цінних паперів на 10 млрд дол., говориться в прес-релізі Apple.
Процедура buy-back почнеться на самому початку наступного фінансового року - з 30 вересня ц.р. Очікується, що викуп акцій триватиме не менше трьох років.
"Ми вже використали значну частину своїх коштів для великих інвестицій в наш бізнес", - підкреслив глава компанії Тім Кук, зазначивши, що у Apple все ще є достатньо коштів, щоб здійснити згадані виплати. Фінансовий директор корпорації Пітер Оппенхаймер також додав, що за підсумками трьох років їх проведення буде використано близько 45 млрд дол.
Останній раз Apple виплачувала дивіденди в 1995 р. Після цього за підсумками 1996 р. компанія продемонструвала чистий збиток у розмірі 816 млн дол.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple отримала рекордну кількість попередніх замовлень на останню версію iPad.