ru ua

АТ "Вінницягаз" долучило 15 тисяч клієнтів до техобслуговування внутрішніх газових мереж

АТ "Вінницягаз" долучило 15 тисяч клієнтів до техобслуговування внутрішніх газових мереж Працівник газової служби (прес-служба "Вінницягазу")

Договори з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Вінницягаз" уклали 2,5 тисячі підприємств Вінницької області. На початок березня поточного року акти розмежування експлуатаційної відповідальності підписали 1,8 тисяч багатоквартирних будинків. Понад 750 багатоповерхівок і більше 11 тисяч приватних садиб уклали договори і здійснили професійне технічне обслуговування газових мереж та обладнання.

Про це повідомляє прес-служба "Вінницягазу".

"Можемо констатувати позитивну динаміку в підписанні договорів на технічне обслуговування газових мереж. Клієнти свідомо дбають про безпеку при споживанні природного газу. Так, станом на початок березня поточного року, договори на технічне обслуговування газопроводів і газового обладнання з АТ "Вінницягаз" уклали одинадцять тисяч приватних домоволодінь, понад сімсот п'ятдесят ОСББ і керуючих компаній. Ще близько тисячі багатоповерхівок і понад сто тисяч садиб вже мають підписані з "Вінницягазом" акти розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності. Наша компанія виконує весь спектр послуг, пов'язаних з обслуговуванням мереж. У нас працюють провідні фахівці галузі, які виконують роботи будь-якого рівня складності", - розповів технічний директор АТ "Вінницягаз" Ігор Дорошенко.

У прес-службі нагадали, що з 2019 року послуга технічного обслуговування надається на ринкових умовах.

"Законом обумовлено: відповідальність за стан газових приладів і систем газопостачання несуть власники або балансоутримувачі будівель. Споживачі самостійно вибирають підрядника, який має дозвіл та надає послуги з технічного обслуговування газорозподільних мереж", - йдеться в повідомленні.

Також у прес-службі наголосили, що відсутність регулярного технічного обслуговування впливає на аварійність газових мереж і є підставою для припинення поставок природного газу.

"Отримати послугу з комплексного обслуговування газових мереж від АТ "Вінницягаз" можна у 104.ua Клієнтському просторі або контакт-центрі за телефонами: 067-01-10-104, (0432) 509-104", - йдеться в повідомленні.