Анхель Ді Марія обійшов Мессі у голосуванні кращого футболіста Аргентини

Півзахисник "Манчестер Юнайтед" Анхель Ді Марія виграв звання кращого футболіста Аргентини, який грає за кордоном. Про це пише сайт МЮ.

У голосуванні півзахисник манкуніанців обійшов Ліонеля Мессі з "Барселони" Серхіо Агуеро з "Манчестер Сіті".

Ді Марія дуже сильно вплинув на успіх збірної Аргентини в іграх Чемпіонату світу, де його збірна дісталася до фіналу. у чвертьфіналі першості отримав травму і не зміг дограти турнір до кінця. Також, Ді Марія був одним з кращих в "Реалі", який виграв Лігу Чемпіонів.

Нагадаємо, що Ді Марія став гравцем "Манчестер Юнайтде" влітку 2014 року, переїхавши до Англії за 75 млн євро.