Anglo American і Lafarge створять на паритетних засадах СП з виробництва будівельних матеріалів

П'ятниця 18 лютого 2011 10:39

Гірничодобувна компанія Anglo American Plc. і ведучий в світі виробник цементу французька Lafarge SA створять на паритетних засадах спільне підприємство (СП) з виробництва будівельних матеріалів, яке має стати одним з лідерів на ринку Великобританії, говориться в повідомленні Anglo American. У ньому наголошується також, що синергетичний ефект від даної транзакції очікується на рівні 60 млн фунтів стерлінгів (71,23 млн євро) щорічно. СП сформує власний рада директорів на чолі з незалежним головою. Операція буде завершена після одержання відповідних дозволів з боку регулювальних органів, передає РБК з посиланням на Reuters.
Нагадаємо, Anglo American займається видобуванням металів платинової групи і алмазів, а також присутній на ринку вугілля, неблагородних і чорних металів. Підрозділи компанії знаходяться в Африці, Європі, Північній і Південній Америці, Австралії та Азії. Lafarge - великий виробник будівельних матеріалів зі штаб-квартирою в Парижі. Компанія заснована в 1833 р. і у свій час була постачальником матеріалів для будівництва Суецького каналу. Акції компанії торгуються на пан'європейської фондової біржі Euronext.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся