Англія - Данія: онлайн-трансляція другого півфіналу Євро-2020

Англія - Данія: онлайн-трансляція другого півфіналу Євро-2020 Фото: Англія та Данія визначать другого фіналіста Євро (uefa.com)

Сьогодні відбудеться другий півфінал Євро-2020. За право поборотися за трофей з Італією змагатимуться Англія і Данія.

РБК-Україна проведе онлайн трансляцію поєдинку.

АНГЛІЯ - ДАНІЯ 2:1

К'яєр (автогол), 39, Кейн, 104 - Дамсгор, 30

Все, звучить фінальний свисток. Англійці у фіналі. 11 липня в Лондоні на "Уемблі" Англія зіграє з Італією. Вперше в своїй історії родоначальники футболу пробилися до фіналу Євро.

119' - тотальний контроль м'яча від Англії. Мабуть у Данії сил взагалі не залишилося.

116' - знову кутовий для Данії. Стандарти бачаться єдиним шансом для данців. Але англійці надійні у верховій боротьбі.

114' - хороший удар від Брайтвейта з-за меж штрафного. Пікфорд перевів на кутовий.

Кейн головою виносить м'яч зі своєї штрафної після подачі з кута поля.

113' - Стерлінг втік в контратаку і відпасував на Кейна, але той з хорошої позиції не зміг ні пробити, ні прострелити.

111' - менше ніж 10 хвилин до кінця овертайму. Англія відійшла на захист, намагаючись зберегти рахунок. Ось він прагматизм Саутгейта.

З'явилося і відео самого фолу на Стерлінгу. Момент досить спірне і точно буде довго обговорюватися.

105' - Гріліша змінює Тріпьер. Саутгейт підсилює оборонні редути. А тим часом розпочався другий овертайм.

А ось і відео голу Кейна. Шмейхель майже став героєм, трохи не вистачило.

Перший овертайм завершився. Данії потрібно буде щось міняти. Давненько не бачили ми данців в атаці, але діватися нікуди. Залишається лише 15 хвилин.

104' - ГОООООООЛ!!! Кейн забиває після власного промаху з пенальті і виводить Англію вперед. Шмейхель удар з "точки" від Кейна парирував, але Харрі виявився першим на добиванні.

102' - ПЕНАЛЬТІ ДЛЯ АНГЛІЇ! Стерлінг прорвався через правий фланг і впав в боротьбі з захисниками. Рефері вказав на "точку.

Підтискає Англія. Складно Данії вже оборонятися.

98' - стандарт завершився підбором від Стерлінга і ударом з лінії штрафного, але м'яч пройшов вище воріт.

97' - кутовий для Англії.

95' - заміни у Англії. Райса змінив Хендерсон, Маунта - Фоден.

94' - Кейн! Дуже небезпечно пробивав англієць з гострого кута, але Шмайхеля сьогодні не пробуйте просто.

90' - Данія починає перший овертайм. Ще півгодини відмінного футболу ми побачимо.

Після 90 хвилин Англія має статистичну перевагу проти Данії. Англійці мають 13 ударів по воротах (5 в створ), у данців - 5 (1 в створ). Володіння також за Англією - 57 на 43.

Можна готувати собі ще кави. Нас чекає два тайми по 15 хвилин як мінімум.

Кейн в останній атаці основного часу міг пробивати метрів з шести, але зщітнікі Данії зіграли надійно, заблокувавши удар.

90+4' - черговий стандарт у Англії біля штрафного Данії. Магуайр виграє все на другому поверсі, але його удар виявився розминкою для кіпера Данії.

90+3' - Філліпс сильно вище пробив з лінії штрафної.

+6 хвилини додав суддя. Англія поки штурмує ворота Шмейхеля. Явно не хочуть англійці додаткового часу.

88' - тим часом заміна у данців - замість Ділейні вийшов Йенсен.

Кутовий, до слова, закінчився нічим.

88' - менше трьох хвилин до кінця основного часу, а Данія заробляє кутовий.

83' - ще один штрафний на половині поля Данії завершився ударом по воротах з боку англійців. Верхову боротьбу виграв Стонз, але пробив не сильно, і не точно.

79' - Крістенсен зробив шикарне перехоплення, але отримав пошкодження. У підсумку він покинув поле, його змінив Андресен.

74' - Кейн впав у штрафному і просив пенальті. В епізоді захисник явно потрапив в ногу форварда Англії, але секундою до цього сам Кейн сфолив.

73' - ледь не влетів у ворота Данії курйозний м'яч. Маунт подавав з правого флангу, м'яч зачепив когось із данських захисників і летів під поперечину. Шмейхель м'яч перевів на кутовий.

72' - першу "жовту" для Данії заробив Васс. Данець сфолив в центрі на Гріліше, зірвавши небезпечну контратаку.

69' - Англія також роблю зміну - замість Сака на поле вийшов Гріліш.

68' - заміни у Данії. Замість Стрюгера-Ларсена, Дамсгора і Дольберга вийшли Васс, Поульсен і Нергор.

64' - тепер уже Маунт по воротах пробити зміг. До воріт було метрів 18, але сили не вистачило. Легкий сейв для Шмейхеля.

62' - Маунт відмінно увірвався в штрафну, отримавши закидачку від Філліпса, але його удар заблокували захисники.

58' - Дольберг здорово розвернувся і пробив з лінії штрафної, але удар виявився не сильним і прямо в руки Пікфорд.

55' - Шмейхель!!! Знову відмінний сейв від кіпера Данії. Головою пробивав Магуайр в самісінький кут воріт.

54' - ще один небезпечний стандарт заробила Англія. Кейн грамотно підставився під Меле і заробив штрафний.

52' - небезпечно за спину англійським захисникам забіг Дольберг і пробив з лінії штрафної. Пікфорт кінчиками пальців дістав до м'яча. Правда, після суддя зафіксував офсайд.

49' - Магуайр виставив лікоть в боротьбі з К'яєром і заробив "жовту" - перша картка в нашому матчі.

48' - може бути небезпечно. Сака на правому фланзі поблизу штрафного заробив стандарт для Англії.

45' - почався другий тайм.

Все, перерва. Відмінний футбол показують обидві збірні. 45 хвилин просто пролетіли. Є час видихнути і набратися сил на наступний тайм.

Відмінна гра від Саки під час голу.

39' - ГОООООООЛ! Англія зрівнює рахунок. Буквально секундами раніше Шмайхель зробив божевільний сейв, відбивши удар в упор від Стерлінга. Але зараз вже був без сил. Сака втік від захисника і прострілив уздовж воротарського на Стерлінга. Але того в останню секунду випередив К'яєр, зрізавши м'яч у свої ворота. Все ж автогол. Спершу здалося, що забив все ж Стерлінг.

Ви тільки подивіться на цю красу. Божественний удар Дамсгора зі штрафного.

36' - Стерлінг ніби й непогано стріляв, але К'яєр, який стояв в стінці, головою м'яч заблокував.

35' - небезпечний штрафний заробляє тепер уже Англія. Позиція майже ідентична.

30' - ГОООООООООЛ!!! Данія виходить вперед.

Божевільний по силі удар від Дамсгора. М'яч прилетів не зовсім в дев'ятку, але удар був дуже збитим і потужним. Пікфорд, хоч і стрибав, але дістати не зміг.

Англія пропускає свій перший гол на Євро. Також це став перший гол зі штрафного на турнірі.

29' - небезпечний штрафний заробила Данія після розіграшу ще одного стандарту. М'яч по центру, до воріт метрів 25.

25' - а ось тепер дійсно небезпечний момент від Данії. Хойберг перехопив м'яч в центрі поля у Кейна і організував контратаку, котору з меж штрафного обвідним ударом завершував Дмсгор. М'яч пролетів трохи мимо дев'ятки.

21' - Данія трохи відсунула м'яч від своїх воріт і отримала гул з боку "Уемблі". Відчувається, що Англія грає вдома.

16' - Пікфорд мало не привіз момент в свої ворота, невдало розпочавши атаку. У підсумку після удару від данців перевів м'яч на кутовий. З подачею англійці впорались.

15' - удар від Кейна з-за меж штрафного, але значно вище. Пристрілюються англійці.

12' - перший кутовий для Англії. Але гравці Данії з подачею легко впорались.

12' - досить потужно поки виглядає Англія. Данія поки не може намацати ритм цього матчу.

9' - а ось і відповідь від Данії. Стрюгер-Ларсен в центрі поля обигралс з партнером і мало не вивів на побачення з Пікфорд Дамсгора. Допоміг своєму кіперу Уокер, який наздогнав і відтіснив данця.

6' - перший дзвінок біля воріт Данії. Кейн з флангу прострілював на Стерлінга, але тому трохи не вистачило, щоб дістати м'яч.

3' - Шмайхель взяв м'яч в руки, як здалося, після передачі від свого партнера. Англійці апелюють до рефері, але порушення не зафіксовано.

2' - жорстко почали англійці, заробивши вже два фолу.

Ну що ж, поєдинок стартував. Першими з центру поля розіграли данці. Через кілька годину ми дізнаємося, хто 11 липня зіграють в головному матчі Євро.

Команди вже на полі, звучать гімни країн.

До старту матчу залишається півгодини. А поки можна ознайомитися зі стартовими складами команд.

Англія: Пікфорд - Уокер, Стоунз, Магуайр, Шоу - Філліпс, Райс - Сака, Маунт, Стерлінг - Кейн

Данія: Шмейхель - Крістенсен, К'яєр, Вестергор - Стрюгер-Ларсен, Хойберг, Ділейні, Меле - Брейтвейт, Дамсгор - Дольберг