Анчелотті відмовився від роботи в збірній Італії

НовиниСпорт    04.12.2017 - 10:25
Фото: Карло Анчелотті (acmilan.com)
Фото: Карло Анчелотті (acmilan.com)

Спеціаліст хотів би залишитися тренером клубу

Італійський фахівець Карло Анчелотті заявив, що не має наміру стати головним тренером збірної Італії. Про це він заявив в ефірі передачі La Domenica Sportiva на телеканалі RaiSport.

"Федерація футболу Італії пов'язувалася зі мною. Це велика честь, що багато людей хочуть бачити мене на чолі збірної Італії. Однак робота в збірній суттєво відрізняється від клубної роботи. Я хотів би залишитися на чолі клубу. Мені подобається щодня бути з командою. У італійському футболі також є деякі проблеми, які необхідно вирішити. Зокрема, існує конфлікт інтересів між федерацією футболу та клубами", - сказав Анчелотті.

 
Ancelotti sull'ipotesi Nazionale

Carlo Ancelotti, in chiusura del suo intervento a #LaDS, non chiude alla possibilità di allenare la #Nazionale italiana a partire da giugno: "Deve cambiare il mio modo di pensare. A me piace allenare tutti i giorni ma questo non vuol dire che da qui a giugno non cambierò idea"

Опубліковано RaiSport 3 грудня 2017 р.

Фахівець додав, що як мінімум до червня не приступить до роботи з новою командою.

"Поки я планую відпочити до 30 червня. Тим більше що у збірної Італії, на жаль, немає ніяких важливих матчів до червня. У мене немає проблем з Карло Тавеккіо, хоча я не розмовляв з ним безпосередньо, з федерацією мене пов'язували інші люди", - додав Анчелотті.

Нагадаємо, раніше Карло Анчелотті, який є основним кандидатом на посаду наставника збірної Італії, вимагав від місцевої федерації футболу провести глобальні реформи, перш ніж він дасть свою відповідь. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top