АМКУ оштрафував "Сумиобленерго" та "Донецькобленерго" за зловживання монопольним становищем.

Сумське обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ВАТ "Сумиобленерго" на 14 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це повідомляє прес-служба АМКУ. Як встановило відділення, підприємство завищувало плату за видачу технічних умов та стягувало економічно необґрунтовану плату за виконання робіт із приєднання електроустановок споживачів до електричних мереж. Відділення зобов'язало підприємство привести вартість послуг до економічно обґрунтованого рівня. Підприємство визнало порушення та сплатило штраф до державного бюджету.

Крім того, Донецьке обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ВАТ "Донецькобленерго" на 10 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Підприємство безпідставно припинило постачання електроенергії до об'єктів споживання одного із суб'єктів підприємницької діяльності та відмовило в опломбуванні приладів обліку споживача. У ході розгляду справи підприємство припинило неправомірні дії. 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся