АМКУ: Вартість послуг страхового фонду документації буде приведено до економічно обгрунтованого рівня

Четвер 17 лютого 2011 21:55

Антимонопольний комітет України (АМКУ) офіційно рекомендував Міністерству надзвичайних ситуацій (МНС) України вжити заходів щодо встановлення економічно обгрунтованої вартості послуг з підготовки технічної документації до мікрофільмування та виготовлення документів страхового фонду документації. Про результати розгляду рекомендацій Антимонопольний комітет міністерство має повідомити у десятиденний термін, повідомляє пресс-служба АМКУ.
Як встановив Антимонопольний комітет, МНС, підписавши наказ від 28.09.2004 № 79 "Про затвердження СОУ 75.2-00010103-004:2004 "Страховий фонд документації. Нормативи трудомісткості технологічних операцій виготовлення мікрофільмів страхового фонду", створило умови для зловживання монопольним становищем з боку окремих регіональних центрів страхового фонду документації, що надають вказані послуги.
Так, трудовитрати південно-західного, західного та північного центрів СФД на виконання цих послуг суттєво перевищили встановлені нормативи на виконання подібних робіт, зокрема в деяких випадках у 1,5 рази. Це призвело до зростання вартості зазначених послуг.
Присутній на засіданні Антимонопольного комітету уповноважений представник МНС погодився з висновками АМКУ та повідомив про те, що робота над виконанням рекомендацій розпочата.
Як відомо, послугами з підготовки технічної документації до мікрофільмування та виготовлення документів страхового фонду документації користуються, зокрема, будівельні організації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся