АМКУ припинив дії з ознаками антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування з боку Лубенського міськради

Вівторок 22 червня 2010 16:07

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) припинило дії з ознаками антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування з боку Лубенської міської ради. Про це повідомила прес-служба відділення. За їх даними, міська рада надала в оренду ТОВ "Водоканал Техсервіс" фактично цілісний майновий комплекс КП "Лубниводоканал" без дозволу на концентрацію Антимонопольного комітету України. На виконання рекомендацій міська рада розірвала договір оренди і зобов'язалася привести свою діяльність до вимог чинного законодавства.
"Оскільки, КП "Лубниводоканал" є суб'єктом природної монополії на ринку централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у рамках діючих мереж м. Лубни з часткою 100%, для передачі його активів у вигляді цілісного майнового комплексу орендарю - ТОВ "Водоканал Техсервіс" необхідно було заздалегідь отримати дозвіл Антимонопольного комітету України на концентрацію", - зазначив голова відділення Володимир Онищенко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся