В АМКУ поскаржилися на низькі зарплати

В АМКУ поскаржилися на низькі зарплати
Фото: голова Антимонопольноо комітету Юрій Терентьєв

Терентьєв підкреслив, що основний акцент в АМКУ буде зроблений на стратегію розвитку конкурентності

Ефективність роботи Антимонопольного комітету України (АМКУ) повинна відображатися у зовнішньо-економічних показниках. Про це повідомив голова Антимонопольноо комітету Юрій Терентьєв під час форуму Ukranian Antitrust у п'ятницю, 10 червня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Головний пріоритет нашої роботи підвищення зовнішньої економічної ефективності, якщо більш конкретно, то внешнея ефективність буде тоді, коли буде робота всіх органів влади над розвитком конкурентності",- сказав Терентьєв.


Він додав, що основний акцент в Антимонопольному комітеті буде зроблений на стратегію розвитку конкурентності.

Разом з тим, Терентьєв підкреслив, що працівники Антимонопольного комітету повинні бути забезпечені гідною заробітною платою.

"Ситуція зараз складыватся близькою до катастрофічної, всі говорять як розвивати конкуренцію, однак коли у нас немає персоналу, який отримує дотаточную оплату, то це все нісенітниця",- сказав він.

Нагадаємо,раніше Антимонопольний комітет України створив подразделение, яке буде вивчати доцільність виділення осударственной допомоги.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся