У район навчань іранських ВМФ поблизу Ормузської протоки увійшла американська авіаносна ударна група, передає радіо "Маяк".
Як повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на представника військово-морського флоту Ірану, авіаносець США, імовірно "Джон Стенніс", був помічений всередині зони маневрів розвідувальним літаком, який зробив відео- і фотозйомку корабля.
Напередодні командування П'ятого оперативного флоту США, що базується в Перській затоці, заявило про те, що американські військові не дозволять Тегерану перекрити рух суден по Ормузській протоці.
Раніше 28 грудня перший віце-президент Ірану Мохаммад Реза Рахімі погрозив перекрити стратегічно важливу протоку в разі введення Заходом односторонніх санкцій на експорт іранської нафти.