Американська розвідка приховує від Трампа секретні дані, - WSJ

Американська розвідка приховує від Трампа секретні дані, - WSJ
Фото: Дональд Трамп

Скільки разів інформація приховувалася від Трампа не уточнюється

Американська розвідка приховує від президента США Дональда Трампа частину секретних даних через вірогідність витоку інформації. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на американських чиновників, знайомих з ситуацією.

"В деяких випадках співробітники спецслужб вирішили не розкривати Трампу джерела та методи, які вони використовують для збору інформації. Ці джерела і методи можуть включати в себе, наприклад, засоби, які використовує агентство, щоб шпигувати за урядом іноземної держави", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, подібні прецеденти були і раніше. Зокрема, спецслужби могли не розкривати всю інформацію президенту або Конгресучерез те, що намагалися таким чином убезпечити джерело. Разом з тим, наголошується, що вперше причиною приховування інформації є недовіра і ймовірність витоків. Скільки разів інформація приховувалася від Трампа не уточнюється.

Наголошується, що причиною побоювань американських спецслужб з приводу можливих витоків, зокрема, є контакти команди Трампа з російською владою.

"Це безпрецедентно складні відносини між президентом і розвідслужбами. Не можу пригадати, щоб я коли-небудь бачив такий рівень тертя. І це недобре для нашої країни", - заявив колишній високопоставлений співробітник американської розвідки Марк Ловенталь.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп розкритикував американські ЗМІ, назвавши "нісенітницею" їх підозри про зв'язки його команди з російською розвідкою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся