Олександрія" на виїзді зіграла внічию з БАТЕ в Лізі Європи

Олександрія" на виїзді зіграла внічию з БАТЕ в Лізі Європи Фото: юний уболівальник "Александії" (twitter.com/fco1948)

Матч закінчився з рахунком 1:1

"Олександрія" і білоруський БАТЕ зіграли внічию у першому матчі плей-офф Ліги Європи. Про це в Twitter повідомляє прес-служба українського клубу.

БАТЕ відкрив рахунок вже на 8 хвилині. Мірко Іванич на підході до штрафного майданчика пробив точно в дальній нижній кут Юрія Паньківа.

"Олександрія" зрівняла рахунок вже на 19 хвилині зустрічі. Андрій Цуріков ефективно підключився до атаки, простріливши в центр воротарського точно на вільного Євгена Банада - 1:1.

Перший поєдинок проходив на "Борисов-Арені". Матч-відповідь відбудеться в Олександрії 24 серпня на стадіоні "Ніка" о 20:00 за київським часом.

Нагадаємо, "Олександрія" планує грати на стадіоні "Чорноморець" в Одесі, якщо команда пройде БАТЕ в кваліфікаційному раунді плей-офф Ліги Європи і потрапить в основну сітку турніру.