Акцизні ставки та ціни на тютюнові вироби збільшуватимуться, - Мінохорониздоров'я.

Акцизні ставки та ціни на тютюнові вироби збільшуватимуться. Про це на прес-конференції заявив завідувач відділу із боротьби з тютюном українського Інституту стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України Костянтин Красовський, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами позитивні результати акцизної політики 2009 року дають підстави для подальшого підвищення акцизів з метою їх поступового наближення до норм оподаткування сигарет в країнах Євросоюзу.

"В Україні з 2008 року частка акцизів в роздрібній ціні сигарет зросла з 19% до 39%. Директивами ж Євросоюзу передбачено, що ця частка має становити не менше 57%, а з 2014 року - 60% ціни сигарет. Зазначу, що український та міжнародний досвід свідчить, що підвищення тютюнових акцизів дає подвійний виграш - наповнення державного бюджету та зменшення поширеності паління", - сказав К.Красовський.

Він також повідомив, що з 1 вересня 2008 р. по 1 травня 2009 р. мінімальна акцизна ставка на 1 тис. цигарок із фільтром зросла з 18 до 115 грн, а з 1 січня 2010 р. - піднялась вже до 115 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся