ua en ru

Акціонери Mantra Resources схвалили продаж 100% акцій компанії російському АРМЗ

16:37 20.05.2011 Пт
2 мин

Акціонери австралійської уранодобувної компанії Mantra Resources Limited схвалили продаж 100% акцій російському ВАТ "Атомредметзолото" (АРМЗ). Угода про реалізацію схеми придбання акцій компанії Mantra Resources було підтримано 99,96% голосів взяли участь у голосуванні, йдеться в заяві прес-служби російського холдингу, повідомляє РБК.
Як вже повідомлялося, відповідно до умов угоди, акціонери Mantra отримують 7,02 австралійських долл. за акцію, у тому числі 6,87 долл. - грошовими коштами від АРМЗ, а також грошовий дивіденд у розмірі 0,15 австралійського долл. від Mantra . Закриття угоди очікується в червні 2011 р.
У березні ц.р. АРМЗ і австралійська уранодобувної компанія Mantra Resources Limited переглянули умови угоди, відповідно до якого АРМЗ придбає 100% капіталу Mantra. Первісне угоду, укладеної 15 грудня 2010 р., передбачало, що АРМЗ заплатить 8 австралійських долл. за акцію Mantra (вся компанія була оцінена приблизно в 1,2 млрд долл.). Таким чином, російська компанія заплатить за Mantra на 14% менше, ніж передбачалося спочатку - менше 1 млрд долл.
При цьому рада директорів Mantra одноголосно погодився рекомендувати акціонерам прийняти нову пропозицію АРМЗ за умови отримання рекомендації незалежного експерта про відповідність нових умов угоди інтересам акціонерів Mantra і під час відсутності більш привабливої пропозиції. Стратегічний акціонер Mantra - компанія Highland Park, що володіє 13,5% перебувають в обігу акцій Mantra, - також заявляла про підтримку нових умов угоди та намір проголосувати за неї у відсутність більш привабливої пропозиції.
Урановий холдинг АРМЗ - один з лідерів світового видобутку урану, який входить до п'ятірки найбільших уранодобувних компаній за обсягом видобутку і займає друге місце за обсягом сировинної бази урану. Холдинг є основним постачальником уранової сировини для російської атомної галузі.
Mantra Resources Limited - уранова компанія, що фокусується на розвитку свого основного активу - проекту "Мкужу Рівер" (Танзанія) із запасами 39 тис. т урану. Проект передбачає будівництво урановидобувного підприємства проектною потужністю 1,4 тис. т на рік з перспективою збільшення до 2,5 тис. т на рік з низькою собівартістю видобутку. Окрім проекту "Мкужу Рівер" Mantra Resources володіє ліцензіями на ряд пошукових площ, перспективних на виявлення родовищ урану, в Танзанії і Мозамбіку.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: