ua ru

Активісти озброюються саморобними булавами і "коктейлями Молотова", - МВС

Радикальні мітингувальники озброюються металевими саморобними булавами і колотять "коктейлі Молотова".

Радикальні мітингувальники озброюються металевими саморобними булавами і колотять "коктейлі Молотова". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністрерства внутрішніх військ (МВС).

"У КМДА заздалегідь заготовлено майже 100 шматків метрової залізної арматури з навершям у вигляді булави....Крім цього мітингувальники запаслися трубами від будівельних конструкцій та металевим заготовками для метання...на Грушевського поставляють і коктейлі Молотова", - йдеться в повідомленні.

Активісти озброюються саморобними булавами і "коктейлями Молотова", - МВС

(Фото: LiveJournal /stainlesstlrat)

Крім цього, у МВС надійшла інформація, що починаючи з учорашнього дня, на центральну площу держави масово з'їжджаються молоді люди для активних протистоянь законним вимогам правоохоронних органів.

"Більшість - молоді люди 18-25 років активно освоюють нові місця проживання: КМДА, Будинок Профспілок та наметове містечко, так званого Евромайдана... де виготовляють запальні суміші і майструють військову амуніцію", - додали в прес-службі.

Згідно з повідомленням МВС, настрій радикально-налаштованих активістів з "Правого сектора", за словами очевидців, бойовий і агресивний.

"Молоді, фізично і психологічно підготовлені бойовики готові вступати в бій з міліцією, використовуючи всі силові методи", - йдеться в повідомленні.