Агропромисловий холдинг Astarta домовився про кредит на 50 млн дол

Astarta Holding N.V. підписав три кредитні договори з банком Hellenic Bank Company Ltd на загальну суму 100 млн дол. Про це йдеться в повідомленні компанії, опублікованому на сайті Варшавської фондової біржі (WSE).
Згідно з повідомленням, 50 млн дол. будуть дані на реструктуризацію кредитного портфеля та / або збільшення оборотного капіталу.
З них 30 млн дол. - довгостроковий кредит на 3 роки.
Крім того, Astarta взяла ще дві позики по 10 млн дол. кожен на один рік.
Нагадаємо, після закриття сесії на WSE 18 березня агропромислова компанія Astarta вийде з індексу mWIG80 і ввійде в індекс mWIG40.
Astarta Holding N.V. є публічною компанією, акції холдингу з серпня 2006 р. котируються на Варшавській фондовій біржі. Astarta Holding N.V. контролює агропромисловий холдинг «Астарта-Київ», який є одним з лідерів цукрової галузі України.
«Астарта-Київ» є вертикально-інтегрованим агропромисловим холдингом, який об'єднує п'ять регіональних підрозділів, розташованих у Полтавській, Вінницькій і Хмельницькій обл. До складу цих підрозділів входять шість цукрових заводів. Основними напрямками діяльності агропромхолдингу є виробництво високоякісного цукру і супутньої продукції (меляси і сухого гранульованого жому), зернових і олійних культур, а також м'яса і молока. За результатами виробничого сезону 2009 р., агропромхолдинг виробив близько 18% українського бурякового цукру. Станом на кінець лютого 2010 р. загальна площа сільськогосподарських земель в довгостроковій оренді склала близько 180 тис. га.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся