ru ua

Агрохолдинг Ukrlandfarming відкриває елеваторний комплекс в Тернопільській обл.

Агрохолдинг Ukrlandfarming PLC відкриває новий комплекс із елеватором та потужностями із виробництва комбікормів у с. Острів Тернопільського району Тернопільської обл. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Згідно з повідомленням, такі ж комплекси за останні два місяці вже запустили у Рівненській та Житомирській обл. Проект перебуває на стадії реалізації, перша стадія будівництва елеваторної частини завершена у 2014 р., а друга стадія та зведення комбікормового заводу заплановано до кінця 2015 р.

"Потужність елеватора становить 157,8 тис. т одночасного зберігання кукурудзи, а продуктивність комбікормового заводу очікується на рівні 10 т на годину", - повідомили в агрохолдингу.

У листопаді 2014 року компанія завершила першу стадію будівництва елеватора, в рамках якої було зведено 4 силоса загальним об'ємом 22.967 куб. м кожен виробництва фірми GSI. Вже сьогодні вони дозволяють зберігати на елеваторі понад 70 тис. т кукурудзи. Усього ж комплекс включатиме в себе 9 силосів.

Також в рамках першої черги будівництва було зведено один з двох сушильних комплексів GSIZ-10000 потужністю сушіння 250 т/год і сушилка GSI-3426 для сушіння рапсу та олійних культур з потужністю понад 38 т/год.

Приймальне відділення комплексу розраховано на 500 т зернових на годину, а швидкість відвантаження на колію та автомобілі становитиме 250 т на годину. Решта обладнання (металоконструкції, очисні системи та транспортні лінії) споряджено американським постачальним GSI, який є лідером із виробництва якісних комплектуючих до елеваторних комплексів.

Окрім елеватора на території комплексу також буде виробничий корпус комбікормового заводу з обладнанням фірми Buhler продуктивністю 10 тон на годину; адміністративно-побутовий корпус, лабораторія, очисні споруди та інших технологічні будівлі та приміщення.