Агрохолдинг "Мрія" запустив цукровий завод в Івано-Франківській області

Агрохолдинг "Мрія" (Тернопільська область) сьогодні запустив Городенківський цукровий завод в Івано-Франківській області. Про це повідомив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Брус, передає кореспондент РБК-Україна. 
За словами В.Бруса, завод перероблятиме 2,5 тис. т цукрових буряків за добу. У цьому сезоні тут розраховують переробити 65-70 тис. т цукросировини і виробити 7,8-8,4 тис. т цукру.
В.Брус повідомив, що інвестор продовжуватиме модернізацію заводу, і область розраховує переробляти тут 160-180 тис. т цукрових буряків за сезон. Загалом Івано-Франківська область потребує 47 тис. т цукру в рік.
За даними директора Городенківського цукрозаводу Володимира Лопатинського, інвестори вклали у відновлення заводу понад 10 млн грн.
Це - сьомий цукровий завод агрохолдингу "Мрія".
Нагадаємо, агрохолдинг "Мрія" (Тернопільська область) планує викупити Городенківський цукровий завод. Городенківський завод - єдиний цукровий завод в Івано-Франківській області.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся