ru ua

Агрохолдинг "Мрія" має намір перекредитуватися в IFC на 65 млн дол

Агрохолдинг «Мрія» має намір взяти кредит у сумі 65 млн дол. у Міжнародної фінансової корпорації (IFC), повідомляє юридична фірма «Астерс», яка виступає радником IFC по даній угоді.

«Програма фінансування IFC складається з дворічного поновлюваного кредиту на суму 60 млн дол. на підтримку оборотного капіталу, у зв'язку з необхідністю проведення закупівель для виробництва сільськогосподарської продукції з метою реалізації на внутрішньому і міжнародному ринках. Даний кредит замінить колишній трирічний кредит IFC на суму 35 млн дол., термін погашення якого настає в березні 2014 р. Ще один трирічний кредит розміром 5 млн дол. планується направити на удосконалення техніки управління відходами та підвищення енергоефективності компаній групи», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, на початку ц.р. служба кредитних рейтингів Standard&Poor's переглянула прогноз за рейтингом «Мрія Агро холдинг» з «негативного» на «стабільний» і підтвердила її довгостроковий кредитний рейтинг «B-». Рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту, присвоєний раніше борговими зобов'язаннями компанії, залишається без змін.

26 грудня 2013 р. S&P переглянуло прогноз по суверенних рейтингах України з «негативного» на « стабільний» і підтвердило суверенний кредитний рейтинг і оцінку ризику і конвертації валюти на рівні «B-». Підвищення прогнозу по рейтингу в агентстві пояснили угодою з Росією про інвестиційний кредит на 15 млрд дол.