ua en ru

Аграрна профспілка запропонувала поправки до трудового законодавства

Законодавчі зміни у сфері працевлаштування врегулюють діяльність кадрових агентств і перестрахують співробітників від недобросовісних роботодавців. Зокрема, компанії зобов'яжуть виплачувати аутсорсинговим працівникам конкурентну зарплату, вносити на їх користь соціальні внески і надавати достатньо часу для відпочинку. Про це заявив голова профспілки працівників АПК Ігор Сопелкин.

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця". Зміни стосуються роботи кадрових агентств, які укладають договори з працівниками для подальшого їх працевлаштування в різних компаніях на умовах аутсорсингу.

За словами голови Сопелкина, закон забезпечить легальну діяльність наймачів, а головне - захистить трудові права працівників. "У законопроекті передбачається ліцензування цього виду діяльності для кадрових агентств. Тобто цією справою зможуть займатися тільки ті структури, які доведуть, що мають для цього ресурси та законні підстави. Ми вважаємо, що це правильно. Таким чином будуть захищені права людей, які працюють на аутсорсингу", - заявив Сопелкин.

Він також додав, що профспілка звернулася з пропозицією до п'яти депутатських фракцій у ВР щодо внесення змін до законопроекту, які підуть на користь працівникам. Мова йде про заборону компаніям користуватися аутсорсингом, якщо у них накопичилася заборгованість по заробітній платі.

У Держпідприємництва відзначають, що запропонований механізм регулювання діяльності роботодавців, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи у іншого роботодавця, поширений в Європейському Союзі. Однак в Україні він найчастіше використовується як засіб скорочення витрат на персонал на зменшення податкових зобов'язань. Наприклад, працівників позбавляють гарантій постійної зайнятості, пільгової пенсії та конкурентної заробітної плати. З прийняттям змін у трудове законодавство, за словами експертів, таких побічних ефектів вдасться уникнути.