RU

Мінагрополітики: Аграрії в 2009 р. освоїли 90% коштів держбюджету і 13% - сецфонду.

Міністерство аграрної політики України отримало із загального фонду державного бюджету на 2009 р. 90% передбачених коштів в сумі більше 7 млрд грн. Про це журналістам повідомив сьогодні директор Департаменту фінансів Мінагрополітики України Григорій Зуб, передає кореспондент РБК-Україна. «Із спеціального фонду поступили 2 млрд грн, які були направлені на закупівлю продукції Аграрним фондом, заставні операції та інші цілі», - відзначив представник Мінаргополітики.

За його словами, із загального фонду держбюджету залишилося виділити 92 млн грн, які будуть направлені на дотації за приріст великої рогатої худоби і компенсацію енергоносіїв на зрошуваних землях.

Говорячи про кошти із стабілізаційного фонду, він повідомив, що цього року було передбачено виділити 2,2 млрд грн, проте було виділено 526 млн грн. З них поступило 347 млн грн.

Г.Зуб також повідомив, що Кабмін вирішив направити 1,2 млрд грн на компенсацію недонадходжень із стабілізаційного фонду. З них Мінагрополітики витратить 685 млн грн на компенсацію ставок за банківськими кредитами, а 265 млн грн - на дотації для великої рогатої худоби.