ru ua

Аграрії попросили Яценюка призначити аграрних аташе при посольствах України

Аграрії звернулися до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням призначити спеціальних аграрних аташе при посольствах України.

Аграрії звернулися до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням призначити спеціальних аграрних аташе при посольствах України. Про це сьогодні під час Всеукраїнського аграрного форуму заявив президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Ліссітса, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Ліссітси, розмови про призначення таких аташе тривають вже багать років, але при українських посольства досі не створений такий інститут , що ускладнює прихід інвестицій в українську аграрну галузь.

Він додав, що для початку варто призначити хоча б кількох аташе у Брюсселі (Бельгія), Вашингтоні (США) та Пекіні (Китай).
Ліссітса також зазначив, що Єврокомісія готова надати українським аграрія допомогу щодо того, куди і скільки варто експортувати аграрної продукції.

"На тому тижні в нас була зустріч з представниками Єврокомісії, вони готові нам надати допомогу щодо того, що, куди і скільки треба експортувати. Тепер потрібен лист від Кабінету міністрів, що необхідна така допомога, щоб Єврокомісія профінансувала цей проект", - сказав президент Українського клубу аграрного бізнесу.