ru ua

Аграрії Луганської обл. просять Кабмін компенсувати їм втрати врожаю через АТО

Аграрії Луганської області просять Кабінет міністрів України компенсувати їм втрати врожаю через військових дій в ході антитерористичної операції, що проводиться в регіоні.

Аграрії Луганської області просять Кабінет міністрів України компенсувати їм втрати врожаю через військових дій в ході антитерористичної операції, що проводиться в регіоні. Про це на ІІІ Всеукраїнському аграрному форумі журналістам заявив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Луганській області Сергій Ковальов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Держава має сказати, що ми вам компенсуємо втрати від недобору, згорання та інше", - зазначив Ковальов.

За його словами, фермери вже втратили урожай з 1,6 тис. га в Луганській області, який згорів через несвоєчасний збір, оскільки територія захоплена сепаратистами.

"Найбільша проблема в тому, що там, де відбуваються активні дії, збирати врожай неможливо, заміновані поля, є ризики втрати людей та техніки. Разом з тим, час збирання врожаю там обмежен", - підкреслив Ковальов.

Він також зазначив, що завтра фермери, які понесли втрати, будуть мати зустріч в Міністерстві фінансів, де разом з представниками міністерства будуть обговорювати питання фінансової компенсації.