ru ua

Аеропорти московського авіавузла працюють в штатному режимі на випуск повітряних судів

Всі аеропорти московського авіавузла працюють в штатному режимі на випуск повітряних судів. Що стосується прийому літаків, незначна частина рейсів була відправлена на запасні аеродроми до Санкт-Петербурга, Казані, Нижнього Новгорода, Ульяновськ і Вороніж. Як повідомив телеканал РБК-ТБ радник керівника Росавіациі Сергій Ізвольський, станом на 11:00 за Києвом в аеропорту Домодєдово затримано всього два рейси. "Це 80 людей. Видимість складає 700 м", - сказав він.
"У Внуково є затримка одного рейса - це 40 пасажирів, 6 рейсів були відправлено на запасні аеродроми до Воронежа, Ульяновськ і в аеропорт Шереметьево. Видимість у Внуково складає 460-500 м. Відправка затриманих рейсів очікується в самий найближчий час при покращенні видимості", - сказав радник керівника Росавіації.
Крім того, С.Ізвольський повідомив, що в залах очікування всіх аеропортів московського авіавузла працюють пункти харчування, надання першої медичної допомоги, а також відпочинку пасажирів. "За минулу добу затримки понад 3 години по метеоумовах були відмічені у 12 авіакомпаній, всього було затримано 25 чартерних рейсів", - сказав він.